50 yıla yaklaşan ticaret ve sanayi geleneğinin temelleri üzerinde yükselen BERA POLİMER, plastik hammadde  tedariğinde en iyi hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana , yakaladığı hizmet kalitesini müşterileri ile  iletişim içerisinde sürekli ölçerek daha da  iyileştirmektedir.. Günün değişen ihtiyaçlarını ve sektörle ilgili gelişmeleri uzman ekibiyle titizlikle takip ederek, geniş  çeşitlilikle en  iyi fiyatlara en kaliteli ürünleri sunmasıyla, rekabetçi piyasa koşullarında öne çıkmış olup; hızla büyümesine devam etmektedir.

MİSYON

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini  karşılamak amacıyla,  sahip olduğumuz girişimci ruh ile takım oyunu anlayışını harmanlayarak hizmet ve kalite standartımızı her geçen gün, daha yükseğe çıkarmak ve , “müşteri odaklı” işletim felsefemizi kurumsal kültürümüzün merkezi haline getirmek hedefiyle inançla çalışarak sektöründe  lider bir kuruluş olmaktır.

VİZYON

Sektörümüz ile igili olarak dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ile işbirliğine dayalı takım çalışması ortamını sürdürmek ve, müşterilerimizin artan beklentilerini, plastiğe dair herşey sloganıyla zamanın ruhuna uygun şekilde, ürünlerimize yansıtabilmektir.